fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Druri me Doreze 34 Cm

1.070 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 dru kuzhine
• Përmasat: 34 Cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Lajthi
• Dekori: Me bordurë të thelluar

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900000704 SKU: 8020900000704 Kategoritë: , , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Druri me Doreze 34 Cm

Bazament Druri me Doreze mënyra më e mirë për të servirur një picë të këndshme të nxehtë dhe të shijshme sapo të dalë nga furra është ta prezantoni në një dërrasë prerëse të  rrumbullakët në dru të fortë bredhi.Doreza e rehatshme do t’ju lejojë të mos digjeni gjatë udhëtimit në tavolinën e furrës, pas së cilës mund ta prisni direkt në dërrasën e prerjes, në mënyrë që të gjithë të kenë copën e tyre të picës për të shijuar.

Bazament Druri me Doreze 34 CmHollësi të tjera mbi produktin:

•Ref:12085
• Shërben: Për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Piceri
• Përdoret dhe si bazament kuzhine
• Ruan cilësitë me kalimin e kohës

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:28

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.