fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Lopate Gatimi me Vija Market

750 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Lopatë me Vija
• Sasia për çdo lloj: 1 copë
• Materiali: Silikoni | Plastik | Drru
•Rezistente ndaj nxehtësisë shtesë deri në 200 ° C
• Ngjyra: E Zezë| Lajthi
• Dekori: Me Linja të thjeshta
• Made in Spain

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796114444 SKU: 8411796114444 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Lopate Gatimi me Vija Market

Lopate Gatimi me Vija Market ideale për të gjitha llojet e tenxhereve të gatimit, tavave apo tiganëve falë materialeve të saj najloni dhe silikoni të cilësisë së lartë, duke mbrojtur enet ndaje nga gërvishtjet.

Lopate Gatimi me Vija Market (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12093
• Shërben: Për gatime me skuqje
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:48

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.