fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kapse Silikoni Market

1.130 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kapse Silikoni
• Sasia për çdo lloj: 1 copë
• Materiali: Silikoni | Plastik | Drru
•Rezistente ndaj nxehtësisë shtesë deri në 200 ° C
• Ngjyra: E Zezë| Lajthi
• Dekori: Me Linja të thjeshta
• Made in Spain

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796114468 SKU: 8411796114468 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kapse Silikoni Market

Kapse Silikoni Market dorezat e enëve të koleksionit BRA Market janë prej druri natyral ahu, me trajtim kundër lagështirës, ​​silikoni, inoksi dhe najloni brenda. Ato janë rezistente ndaj temperaturave nga -40.C deri në 200.C. Silikoni i tij është pa erë, pa shije dhe jo korroziv, nuk e ndryshon shijen e ushqimit. Plotësisht i përshtatshëm për përdorim ushqimor.

Kapse Silikoni Market (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12102
• Shërben: Për gatime me skuqje
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:00

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.