fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Cook Country 30x22 Cm

1.750 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 tavë
• Përmasat: 30 × 22 × 8,5 Cm
• Materiali: Qeramikë
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444012286 SKU: 8056444012286 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Cook Country 30×22 Cm

Tave Cook Country qeramike e projektuar në përmasat 30X22 cm dhe thellësi 8.5 cm në ngjyrë bruz nga jashtë dhe të bardhë brenda në një kallëp të krijuar për gatim dhe pjekje. Një stil chic ku përdoren ngjyrat duke sjell dinamizëm dhe pozitivitet në tavolinë dhe në shtëpi.

Tave Cook Country 30x22 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12109
• Shërben për ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:02

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.