fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Furce Silikoni Market

600 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Fuce Silikoni
• Sasia për çdo lloj: 1 copë
• Materiali: Silikoni | Plastik | Drru
•Rezistente ndaj nxehtësisë shtesë deri në 200 ° C
• Ngjyra: E Zezë| Lajthi
• Dekori: Me Linja të thjeshta
• Made in Spain

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796114475 SKU: 8411796114475 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Furce Silikoni Market

Furçe Silikoni Market është ideale për t’u përdorur në të gjitha llojet e tenxhereve, tiganëve ose tiganëve falë prodhimit të saj me cilësi të lartë që i mbron ato dhe i mban ato pa gërvishtje.

Furce Silikoni Market (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12138
• Shërben: Për të lyere tavat
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:40

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.