fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjata Metropol Pepper (18 Cope)

8.360 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 22 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan | Qeramikë
• Ngjyra: Roze | Mente | E bardhe
• Dekori: I papercaktuar

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444145106 SKU: 8056444145106 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjata Metropol Pepper (18 Cope)

Set Pjatash Metropol Pepper me 18 cope për vaktet e përditshme familjare apo darkat festive me të ftuar të dashur. Atmosferat vjeshtore të fshatit toskan dhe tonet e ngrohta e mbështjellëse janë protagonistët e një tavoline me aromën e fshatit italian. Tavolina është e ngjyrosur me ngjyrat e vjeshtës, kombinime të ndryshme pjatash të lyera me dorë shoqërohen me dekorime te ndryshme. Prodhuar nga Tognana Porcellane ky set me ene kuzhine do të sjellë ngjyrat e tokës në tryezë ndaj merrni masa ta përshtasni.

Set Pjata Metropol Pepper (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12186
• Më së shumti për 6-persona
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:27

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.