fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Pije Premium 26 cl

2.780 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Kapaciteti: 26 CL
• Lartësia: h 245 mm
• Diametri: Ø 78 mm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Lisho
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360032383 SKU: 8004360032383 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Pije Premium 26 cl

Gote Pije Premium 26 cl kanë cilësinë e nivelit master të linjës Premium, duke përfshirë një fron të zgjatur, buzë të holla dhe material qelqi të kthjellët. Çdo gotë Premium nga Bormioli Rocco është projektuar për të përmbushur kërkesat e somelierëve ekspertë italianë, duke ndjekur rregullin e artë “për çdo verë ka një gotë të veçantë”. Secila gotë është krijuar me një formë dhe dizajn unik për të komplimentuar çdo lloj pije. Kjo është një gotë me linja të buta dhe të rrumbullakosura, duke qenë një zgjedhje ideale enkas për pije te ndryshme si spumante ose prosseco.

Gote Pije Premium 26 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12212
• Shërben: për Verë
• Përdoret gjerësisht në Restorante
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:36

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.