fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pironj Tavoline Ritz ( 6 Cope)

2.400 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Pironjë
• Sasia: 6 copë
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: Me Linja të thjeshta
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007163104851 SKU: 8007163104851 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pironj Tavoline Ritz ( 6 Cope)

Pironj Tavoline Ritz linjat e pastra, të hijshme dhe një fund i lëmuar i shkëlqyeshëm e dallojnë këtë grup takëmesh luksoz me cilësi të lartë prej çeliku inox. Stili i tij është i përshtatshëm në shtëpi me vendosjen e tavolinave bashkëkohore si dhe enët tradicionale të darkës. Ky model me peshë të rëndë është bërë prej çeliku inox 18/10 me cilësi të lartë me një përfundim të lëmuar me pasqyrë.

Pironje Tavoline Ritz ( 6 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12220
• Shërben: për tavolin
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:50

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.