fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Wok Efficient 24 cm

7.280 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Tenxhere Wok
• Kapaciteti: 3  lt
• Përmasat: Ø 24 cm
• Materiali: Alumin | Teflon
• Ngjyra e tenxheres: E zezë
• Ngjyra e dorezave : Portokalli

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796081326 SKU: 8411796081326 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Wok Efficient 24 cm

Tenxhere Wok Efficient 24 cm bashkon efikasitetin dhe cilësinë e lartë për gatim intensiv me rezultatet më të mira. Është një wok i fortë dhe i qëndrueshëm falë trupit të derdhur prej alumini dhe cilësisë së mirë të Platinum Plus pa PFOA që nuk ngjit. Për shkak të formës së tij, mund të përdoret jo vetëm si wok, por edhe si tavë . I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave (përfshirë induksionin) falë bazës së tij me difuzion me induksion të plotë. Gjithashtu siguron një shpërndarje të shkëlqyer të temperaturës për gatimin perfekt të të gjitha recetave tona. Ky artikull përfshin dy doreza silikoni portokalli për të mbajtur wok me lehtësi dhe një raft me avull.

Tenxhere Wok Efficient 24 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12261
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Edhe për pllakë me induksion
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:24

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.