fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Metropol Olimpia Babette (18 Cope)

7.890 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 20 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan | Qeramikë
• Ngjyra: Jeshile | Bojëqielli
• Dekori: Me grafike botanike

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444234800 SKU: 8056444234800 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Metropol Olimpia Babette (18 Cope)

Set Pjatash Metropol Olimpia Babette është një linjë prej porcelani e dekoruar, ku secili nga elementët e setit paraqet natyrën në vetvete. Është komplet tavoline i markës “Tognana” prej porcelani dhe qeramike fine, me dekorime tropikale botanike në pjatën e shtrimit, dekorime gjeometrike jeshile në pjatën e ëmbëlsirës dhe pjata e supës është e dekoruar me dorë në ngjyrë aqua green. Prodhuar nga Tognana Porcellane të gjithë elementët e grupit të darkës mund të përdoren në mënyrë të sigurtë në një furrë me mikrovalë. Sillni prekjen e natyrës në tryezën tuaj me keto ene kuzhine!

Set Pjatash Metropol Olimpia Babette (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12284
• Shërben: Për servirje ushqimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:33

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.