fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjata Louise Stay (18 Cope)

8.460 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 21 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan | Qeramikë
• Ngjyra: Bezhe | Kafe
• Dekori: Me pika kafe

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444147728 SKU: 8056444147728 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjata Louise Stay (18 Cope)

Set Pjata Louise Stay shërbim që sjell një pamje vendore bashkëkohore falë përzierjes së ngjyrës bezhë dhe kafe të alternuar me efektin rustik të dekorimit me pika të pranishme në të gjitha pjatat. Ideale për të dekoruar tryezën tuaj me një aromë të thjeshtë dhe origjinale vendase, ky shërbim tavoline do të mahnisë mysafirët tuaj për të ndarë momente të ëmbla gëzimi.

Set Pjata Louise Stay (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12290
• Shërben: për servirje ushqimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan ngjyrat në vite
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:01

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.