fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjata Metropol Down Town (18 Cope )

11.320 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 Pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 20 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan
• Ngjyra: Blu | E bardhë
• Dekori: Me thurje të çrregullta

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444148015 SKU: 8056444148015 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjata Metropol Down Town (18 Cope )

Set Pjata Metropol Down Town, i prodhuar nga firma e famashme italiane Tognana, ideal për përdorim të përditshëm, si dhe për raste të veçanta. Ky servis tavoline është i punuar me porcelan cilësor dhe karakterizohet nga tekstura origjinale gjeometrike blu, tipike për mjedisin metropolitan të cilat e bëjnë atmosferën moderne. Në të njëjtën linjë ka aksesorë dhe plotësues të tjerë, për të krijuar një set të plotë. Seti i pjatave Metropol Down Town mund të lahet në pjatalarëse dhe është i përshtatshëm për t’u përdorur në mikrovalë.

Set Pjata Metropol Down (18 Cope )Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12305
• Shërben: Për servirje ushqimi
• Përdoret: Shtëpi
• Lahet në pjatalarëse
• I përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:58

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.