fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Louise Corinne (18 Cope)

7.470 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 20 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan | Qeramikë
• Ngjyra: Te ndryshme
• Dekori: Shumengjyrësh në form spirale

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444116397 SKU: 8056444116397 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Louise Corinne (18 Cope)

Set Pjatash Louise Corinne eshtë një set i markës “Tognana” në qeramikë shumëngjyrësh me nuanca spirale në çdo pjatë. Në të njëjtën linjë ka edhe shërbime të tjera tavoline me ngjyra të ndryshme. Servisi i tavolinës së linjës Louise Corinne mund të lahet në makinë larëse enësh dhe është i përshtatshëm për t’u përdorur në furrë me mikrovalë.

Set Pjatash Louise Corinne (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12320
• Më së shumti për 6-persona
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:38

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.