fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjata Mirabel Cappetta (18 Cope)

6.530 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 Pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 21 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan, Qeramikë
• Ngjyra: E bardhë | Pastel
• Dekori: Me Lule

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444203257 SKU: 8056444203257 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjata Mirabel Cappetta (18 Cope)

Set Pjata Mirabel Cappetta përfshin 18 pjata, duke përfshirë pjata darke, pjata të thella dhe pjata supe. Motivet delikate me lule në porcelan të bardhë i japin kësaj serie një karakter romantik, të lehtë dhe elegant. Skajet e pjatës kanë korniza origjinale në ngjyrë jeshile pastel. Kjo nuancë është në përputhje me ngjyrën e gjetheve të luleve dhe sjell një fllad pranveror në tryezë.

Set Pjata Mirabel Cappetta (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12342
• Më së shumti për 6-persona
• Përdoret kryesisht në shtëpi
• Lahet në pjatalarëse
• I përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:47

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.