fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Madison Malmo (18 Cope)

6.300 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 Pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 20 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan, Qeramikë
• Ngjyra: E kalter | E bardhë
• Dekori: Me lule

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444220759 SKU: 8056444220759 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Madison Malmo (18 Cope)

Set Pjatash Madison Malmo me ngjyre te kalter që të kujtojnë qeramikën siciliane dhe dizajni i përjetshëm japin një atmosferë të lehtë dhe relaksuese. Falë dekorimeve të saj është perfekte për të kompletuar një tavolinë të mobiluar në mënyrë minimale ose për të krijuar një efekt ne ngjyrat e detit.Porcelani i çmuar me të cilin janë bërë është rezistent ndaj temperaturave të larta dhe lejon përdorimin e tyre si në furrë ashtu edhe në mikrovalë për të ngrohur enët. Ato mund të përdoren gjithashtu çdo ditë, sepse sipërfaqja e emaluar është projektuar për të mbajtur gjithmonë ngjyra të ndritshme dhe të gjalla.

Set Pjatash Madison Malmo (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12343
• Më së shumti për 6-persona
• Përdoret kryesisht në shtëpi
• Lahet në pjatalarëse
• I përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:24

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.