fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Madison Ivj (18 Cope)

6.100 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 21 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan | Qeramikë
• Ngjyra: Bardhë| Pastel
• Dekori: Me gjethe

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444249439 SKU: 8056444249439 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Madison Ivj (18 Cope)

Set Pjatash Madison Ivj shërbimi i enëve të darkës  prej 18 copësh ndërthur elegancën dhe vlerën e porcelanit me një dekorim të gjallë që rikrijon gjethet e vjeshtës në pjatën e bardhë klasike. Nuancat e ngrohta të të verdhës, tullës dhe portokallisë përputhen në mënyrë perfekte me mbulesën e tavolinës nga i njëjti koleksion, e zbukuruar me gjethe rozë dhe indigo në një sfond bezhë. Ky shërbim darke është i përshtatshëm si për rutinën tuaj të përditshme ashtu edhe për raste të veçanta. I sigurt në lavastovilje dhe i sigurt në mikrovalë.

Set Pjatash Madison Ivj (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12356
• Më së shumti për 6-persona
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.