fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Metropol Whithe (19 Cope)

6.690 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 24 Pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 21 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
– 1 x Tasa Sallate 23 cm
• Materiali: Porcelan | Qeramikë
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000257170138 SKU: 8000257170138 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Metropol Whithe (19 Cope)

Set Pjatash Metropol Whithe me 19 cope për vaktet e përditshme familjare apo darkat festive me të ftuar të dashur. Atmosferat vjeshtore të fshatit toskan dhe tonet e ngrohta e mbështjellëse janë protagonistët e një tavoline me aromën e fshatit italian.  Prodhuar nga Tognana Porcellane ky set me ene kuzhine do të sjellë ngjyrat e tokës në tryezë tuaj.

Set Pjatash Metropol Whithe (19 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12369
• Më së shumti për 6-persona
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:36

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.