fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gota me Fron America Cordial 8 Cl

2.230 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Gota së bashku
• Kapaciteti: 8 cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360093988 SKU: 8004360093988 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gota me Fron America Cordial 8 Cl

Gota me Fron America Cordial 8 Cl .Jeni të çmendur të provoni likere të ndryshme? Këto gota i bëjnë likeret tuaja të duken edhe më mirë. Gota e prerë e bën atë një tërheqës të vërtetë në çdo pije, darkë apo festë!

Gota me Fron America Cordial 8 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12458
• Shërben: Për liker
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:04

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.