fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote me Fron Riserva 53 Cl

1.620 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: 53 Cl
• Materiali: Qelq i pastër
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360021981 SKU: 8004360021981 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gote me Fron Riserva 53 Cl

Gote me Fron Riserva 53 Cl. Për momente të veçanta sigurisht që duhet të keni gota konjaku të veçantë. Gotat e konjakut nga koleksioni premium i Bormioli Rocco janë perfekte për servirjen e pijeve me ngjyërë. Gotat e konjakut kanë bazament dhe janë prej qelqi kristali të veçantë në mënyrë që gotat të shkëlqejnë në tavolinë!

Gote me Fron Riserva 53 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12465
• Shërben: Për Konjak
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:25

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.