fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Zgare Delizia 25x35 Cm

2.130 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: 25 × 35 cm
• Materiali: Alumin | Tefloni
• Ngjyra: Zezë
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010387030356 SKU: 8010387030356 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Zgare Delizia 25×35 Cm

Zgare Delizia 25×35 Cm cilësi e papërshkueshme nga zjarri. Kënaqësia e gatimit me tava alumini të derdhura dhe grila të veshura me një material të posaçëm jo ngjitës, për gatim natyral, pa yndyrë. Forma e veçantë spirale në pllakën e poshtme, 6 mm deri në 8 mm e trashë, lejon një shpërndarje të shpejtë dhe uniforme të nxehtësisë.Në kuzhinë me kënaqësi, jeta është më e shëndetshme dhe akoma më e lehtë. Nje ene kuzhine e nevojshme per shtepine tuaj.

Zgare Delizia 25x35 CmHollësi të tjera mbi produktin:

•Ref:12472
• Shërben: Për gatime pa yndyrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Edhe për pllakë me induksion
• I përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.