fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Likeri Riserva 8 cl

1.970 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Gota
• Kapaciteti: 8 Cl
• Materiali: Qelq Kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Thjesht
• Made in Italy

Vetëm 15 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360021967 SKU: 8004360021967 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Likeri Riserva 8 cl

Gote Likeri Riserva 8 cl modeli i Rocco Bormioli një linjë elegante me forma perfekte, e cila plotëson shkëlqyeshëm të gjitha nevojat e shërbimit, duke garantuar një kapje gjithmonë korrekte dhe komoditet ideal në degustim. Të qëndrueshme dhe rezistente, gotat Riserva mund të lahen në lavastovilje pa probleme.

Gote Likeri Riserva 8 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12478
• Shërben: Për liker
• Përdoret: Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:04

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.