fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjate Zelie 25 Cm

190 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 pjatancë
• Përmasat: 25 cm
• Materiali: Qelq | Qeramikë
• Ngjyra: Bardhë
• Dekori: I thjeshtë me lakim
• Made in France

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314524628 SKU: 883314524628 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pjate Zelie 25 Cm

Pjate Zelie 25 Cm përbëhet nga një përbërje e veçantë përbërësish që i jep bardhësinë karakteristike të xhamit të temperuar, duke e bërë atë shumë herë më rezistent ndaj goditjeve dhe goditjeve në krahasim me porcelanin tradicional.Pjata është e sigurt në larje enësh dhe e sigurt në mikrovalë.

Pjatance Zelie 25 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12487
• Shërben për ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:45

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.