fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjate Gjelle Zelie 20 cm

170 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Pjate Gjelle
• Përmasat: 20 cm
• Materiali: Opal
• Ngjyra: E bardhë
• Dekori: Linja të thjeshta
• Made in Franc

Vetëm 24 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314524642 SKU: 883314524642 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pjate Gjelle Zelie 20 cm

Pjate Gjelle Zelie 20 cm është një koleksion klasik i bërë nga arcopali i bardhë. Arcopali i nënshtrohet një trajtimi të veçantë termik gjatë procesit të prodhimit. Sipërfaqja e lëmuar, jo poroze mundëson pastrim të lehtë dhe të rregullt. Një ndër modelet më praktik dhe të pëlqyer nga amvisat dhe restorantet.

Pjate Gjelle Zelie 20 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12492
• Shërben: Për servirje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi dhe Restorante
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
•E përshtatshme edhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:34

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.