fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Embelsire me Pllake Amoniaku (1 Cope)

1.740 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Mbajtese ëmblesirash
• Përmasat: 28 cm
• Materiali: Akrilik
• Ngjyra: Transparente | Blu
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136001826 SKU: 8001136001826 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Embelsire me Pllake Amoniaku (1 Cope)

Mbajtese Embelsire me Pllake Amoniaku, keni një festë dhe ju ka mbetur ende tortë dhe do dëshironit t’u çoni miqve tuaj? Atëherë kjo mbajtëse torte nga Snips është kutia e përsosur e ruajtjes. Kjo mbajtëse keku ka një madhësi të gjerë prej 28 cm dhe përbëhet nga 3 pjesë të veçanta. Përveç kapakut hermetik, kjo mbajtëse keku ka një dorezë të përshtatshme dhe fund dekorativ, i cili hiqet dhe pastrohet lehtë. Përveç kësaj, kjo mbajtëse ëmbëlsirash nga Snips është prej plastike të qëndrueshme dhe për këtë arsye e larë enët deri në 40 °C dhe mund të ruhet lehtësisht në frigorifer.

Mbajtese Embelsire me Pllake Amoniaku (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12502
• Shërben për mbajtjen e ëmbelsirave
• Përdoret në Shtëpi | Restorant |Hotel
• Lahet në Pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:14

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.