fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjate Ebro 24 cm

190 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Pjatanc
• Përmasat: 24 cm
• Materiali: Opal
• Ngjyra: E bardhë
• Dekori: Me Punim
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411712238100 SKU: 8411712238100 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pjate Ebro 24 cm

Pjate Ebro 24 cm modeli i sheshtë, për t’u përdorur për të servirur meze, pjata kryesore. Ebro është zbukuruar me një dekorim delikat përgjatë buzës dhe mund të kombinohet me pjata të sheshta, ëmbëlsirash dhe pjata shërbyese nga i njëjti koleksion. Stili i kësaj pjate kombinohet në mënyrë perfekte me ambiente klasike apo chic. Pjata mund të përdoret në furrë me mikrovalë.

Pjate Ebro 24 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12526
• Shërben: Për servirje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi dhe Restorante
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
•E përshtatshme edhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:03

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.