fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Oriente Cooler Clear 47 Cl

1.800 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Gota së bashku
• Kapaciteti: 47 cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360088991 SKU: 8004360088991 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Oriente Cooler Clear 47 Cl

Gote pa Fron Oriente Cooler Clear 47 Cl.Seti me 6 gota Oriente është ideal për të garantuar një tavolinë me shumë hijeshi dhe sofistikim, si dhe për t’i bërë dhuratë dikujt që ju pëlqen! Ky artikull sjell elegancë dhe modernitet në çdo ambient dhe shërben si një pjesë themelore në dekorim, përveçse i jep një bukuri të madhe vizuale vendit!
Shtoni një prekje të guximshme dhe origjinale në çdo dekor! Detajet e saj janë në reliev, duke siguruar një bukuri vizuale më të madhe!

Gote pa Fron Oriente Cooler Clear 47 Cl Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12528
• Shërben: Uji | Pije Freskuese
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:43

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.