fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Oriente Cooler Blue 47 Cl

1.930 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: 47 Cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Blu
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360089004 SKU: 8004360089004 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Oriente Cooler Blue 47 Cl

Gote pa Fron Oriente Cooler Blue 47 Cl gjithmonë ka diçka të re në botën krijuese të modës, artit dhe kuzhinës.Ne do të humbasim veten në botën magjike të koktejve me koleksionin e ri të baristeve, ku dizajnet dhe teksturat vintage plotësojnë në mënyrë të përsosur nevojat e afecionados mixology. Gota dhe gota të reja me bazë Ideale për kokteje inovative dhe kombinime të pafundme pijesh.

Gote pa Fron Oriente Cooler Blue 47 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12553
• Shërben: Për pije freskuse | Uji
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:19

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.