fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Oriente Cooler Green 47 Cl

1.840 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 6 gota
• Kapaciteti: 47 Cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Jeshile
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360089011 SKU: 8004360089011 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Oriente Cooler Green 47 Cl

Gote pa Fron Oriente Cooler Green 47 Cl. Set me 6 gota pije të gjata jeshile transparente orientuese 470ml. Tavolina juaj me elegancë dhe sharm, për t’i shërbyer mysafirëve tuaj me sofistikim.Bormioli Rocco përdor burimet më të mira natyrore për të krijuar xhami dhe plastikë me cilësi të lartë, duke rezultuar në artikuj premium të njohur për qëndrueshmërinë dhe dizajnin e tyre unik.

Gote pa Fron Oriente Cooler Green 47 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12570
• Shërben: Për pije freskuse |Uji
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:38

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.