fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Makineri per Makarona Easy Acea (1 Cope)

5.550 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mekanik makaronash
• Përmasat: 18,5 x 19,5 x 14 cm
• Materiali: Inoxi 18/10
• Ngjyra: Gri | Silver
• Funksionimi: Manovra dore
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008636258811 SKU: 8008636258811 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Makineri per Makarona Easy Acea (1 Cope)

Makineri per Makarona Easy Acea, makina e makaronave për përdorim shtëpiak nga Ghidini është padyshim një nga mjetet që ndihmon më shumë në përgatitjen e makaronave të freskëta në shtëpi me shumë praktike, duke lejuar konsumimin e ushqimeve të freskëta dhe të shëndetshme për të gjithë familjen. Prodhuar në një strukturë metalike me role alumini, ideale për përgatitjen e ushqimeve dhe llojeve të ndryshme të makaronave shtëpiake.

Makineri per Makarona Easy Acea (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12579
• Shërben: Për te bere makarona
• Përdoret: Shtëpi | Restorant| Bar
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:59

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.