fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kane Perfecta 1 Lt

1.130 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kanë
• Kapaciteti: 1 Liter
• Përmasat:9 cm
• Përmasat: h 28 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622010518 SKU: 032622010518 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Kane Perfecta 1 Lt

Kane Perfecta 1 Lt që të gjitha sigurojnë oksigjenimin e përsosur të verërave të reja të kuqe dhe të bardha dhe ndarjen nga sedimentet e formuara gjatë plakjes së verërave të pjekura. Çdo kane është projektuar me vëmendje të veçantë që i kushtohet formës dhe madhësisë pasi çdo verë shprehet në lidhje me sipërfaqen e oksigjenimit dhe vëllimin më poshtë.

Kane Perfecta 1 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12601
• Shërben: Për çdo lloj pije
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:27

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.