fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Termike Vela 17 Lt

3.140 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Çantë termike
• Përmasat: 20 x 18 x 40 cm
• Kapaciteti: 14 lt
• Materiali: Poliestër termike
• Ngjyra: Shumëngjyrëshe

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000303308706 SKU: 8000303308706 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Cante Termike Vela 17 Lt

Cante Termike Vela 17 Lt me dekorime ekskluzive dhe në modë. Ideale për konsumatorët që nuk heqin dorë kurrë nga udhëtimet dhe duan të shëtisin kudo. Kjo çantë është ideale për transportin dhe mbajtjen e freskët të ushqimeve dhe pijeve gjatë pushimeve por edhe për punë. Në këtë mënyrë, të gjitha ëmbëlsirat dhe pijet mbeten të këndshme dhe të freskëta, pavarësisht se ku jeni, në plazh, piknik apo në udhëtim. E prodhuar nga Giostyle me material të  jashtëm poliestër e qëndrueshme dhe me izolim 10 mm me shkumë PE të brendëshme. Kjo cante termike është e disponueshme ne 3 ngjyra te ndryshme.

Cante Termike Vela 17 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12608
• Shërben: Ushqime dhe lëngje
• Përdoret : Për udhëtim | Plazh
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:05

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.