fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Bach Liquore 25,5 Cl

1.380 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 4 Gota
• Kapaciteti: 25,5 Cl
• Materiali: Qelq Kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Thjesht
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622027950 SKU: 032622027950 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Bach Liquore 25,5 Cl

Gote pa Fron Bach Liquore 25,5 Cl gota elegante për raki ose likere të bëra me gotë unike kristali. Ky model është një model i veçantë kristali e zhvilluar nga Luigi Bormioli për prodhimin e xhamit të pijshëm të lartë në cilësi. Xhami është jashtëzakonisht i fortë, me shkëlqim dhe transparent, kështu që nuk shtrembëron ngjyrën e përmbajtjes.

Gote pa Fron Bach Liquore 25,5 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12616
• Shërben: Për raki| liker
• Përdoret: Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:50

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.