fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron America Shot Small 8 Cl

1.270 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: 8 Cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me Valëzime
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360093940 SKU: 8004360093940 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron America Shot Small 8 Cl

Gote pa Fron America Shot Small 8 Cl gota elegante për raki ose likere të bëra me gotë unike kristali . Ky është një gotë e veçantë kristali e zhvilluar për prodhimin e xhamit të pijshëm të lartë. Xhami është jashtëzakonisht i fortë, me shkëlqim dhe transparent, kështu që nuk shtrembëron ngjyrën e përmbajtjes.

Gote pa Fron America Shot Small 8 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12624
• Shërben: Per pije
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në kohë
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.