fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Grirese Perimesh Mekanike Domestici

2.220 L

 Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Grirese perimesh
• Përmasat:13 × 13 × 13 cm
• Materiali: Plastikë, Çelik, Inoks
• Ngjyra: E Bardhë | Jeshile
• Dekori: Me Linja dhe harqe të gdhendura
• Veçori: Me aksesore të çmontueshëm
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007267150426 SKU: 8007267150426 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Grirese Perimesh Mekanike Domestici

Grirese Perimesh Mekanike Domestici prerës perimesh manuale me tel tërheqës. Funksionimi i pajisjes është i shpejtë dhe mjaftojnë 3 sekonda për të marrë një enë plot me perime të grira. Mbushni enën me zarzavate ose fruta, mbyllni kapakun dhe tërhiqeni telin derisa të përftohet madhësia e dëshiruar e kubit dhe thikat prej çeliku inox të mprehta si brisk do ta bëjnë punën në pak sekonda. Prerësi i perimeve është i përshtatshëm për perime dhe fruta të forta dhe gjysmë të forta si domate, tranguj, qepë, hudhra, majdanoz, karota,mollë, pjeshkë dhe të ngjashme.

Grirese Perimesh Mekanike Domestici Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12632
• Shërben: për prerjen e Frutave | Perimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarese
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:47

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.