fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Super Brio 100

2.080 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse
• Përmasat:100 х 43 х 23 см
• Sipërfaqe e nderjes: 5 mt
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244073104 SKU: 8001244073104 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Super Brio 100

Nderese Rrobash Super Brio 100 kombinon në mënyrë të përsosur dimensionet kompakte, materialet e besueshme dhe lehtësinë e përdorimit. Dizajni i tipit fizarmonikë shpaloset dhe paloset shpejt, gjë që është e nevojshme për ritmin modern të jetës në qytet. Modeli është prej çeliku të qëndrueshëm, gjë që bën të mundur vendosjen e rrobave mjaft të rënda ose përdorimin e tharëses si një shirit peshqiri të nxehtë. Kur shpaloset, tharësja e montuar në mur Gimi Brio Super 100 ka një distancë të mjaftueshme midis shufrave, gjë që kontribuon në qarkullimin e mirë të ajrit dhe tharjen e shpejtë të rrobave.

Nderese Rrobash Super Brio 100Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12639
• Shërben: Për nderjen e rrobave
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Materiali: Alumin
• Produkt i çertifikuar CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.