fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Flex X Extension 20 M

5.880 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse Rrobash
• Përmasat: 200 x 55 x 90 cm
• Përmasat e nderjes lineare: 20 m
• Peshë mbajtëse: 20 kg
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E bardhë | Blu

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 9007741012553 SKU: 9007741012553 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Flex X Extension 20 M

Nderese Rrobash Flex X Extension 20 M me rrota dhe mbrojtje shtesë plastike. Telat më të trashë të aluminit lejojnë qarkullim më të mirë të ajrit dhe tharje më të shpejtë të rrobave, duke shmangur formimin e vijave të shëmtuara. Gjithashtu, duke qenë prej alumini, ka një peshë më të vogël dhe është më e lehtë për t’u trajtuar. Kapaciteti i tharjes është 20 m, pesha maksimale e rekomanduar e rrobave është 20 kg.

Nderese Rrobash Flex X Extension 20 MHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12682
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Pastrohet lehtë para nderjes
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:58

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.