fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Sorgente Liquore 7 Cl

1.610 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Përmbajtja: 6 gota në një kuti
• Kapaciteti: 7 cl
• Përmasat: Ø 43 x 72 mm
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360045833 SKU: 8004360045833 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Sorgente Liquore 7 Cl

Gote pa Fron Sorgente Liquore 7 Cl këto gota me një reliev të bukur vijnë nga koleksioni Bormioli Rocco. Kanë një kapacitet prej 7 cl  dhe formojnë një komplet prej 6 pjesësh.Buza e hollë siguron një përvojë fisnike të pirjes dhe eleganca e gotës siguron gjithashtu që sytë tuaj të prishen. Gota është e përshtatshme për të shërbyer pije alkoolike dhe likere. Për shkak të përdorimit të qelqit kristal ekstra të pastër, gotat janë të cilësisë së lartë dhe mund të futen në pjatalarëse.

Gote pa Fron Sorgente Liquore 7 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12708
• Shërben: Për Liker| Raki
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:41

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.