fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Thika Kitchen World me Mbajtese 7 Cope

5.040 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 5 Thika | 1 Gërshër
• Përmasat :Te ndryshme
• Materiali: Inox | Plastikë
• Ngjyra: Bezhë | Blu
• Dekori: I papërcaktuar

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402431502 SKU: 8010402431502 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Set Thika Kitchen World me Mbajtese 7 Cope

Set Thika Kitchen World me Mbajtese 7 Cope kompleti i duhur i thikave të kuzhinës mund të bëjë një ndryshim të madh dhe të kursejë kohë të vlefshme gatimi. Nëse e kuptoni nevojën për të përdorur mjetet më të mira për të arritur prerje precize në kuzhinë. Elegancë dhe praktike, kompleti përfshin të gjitha thikat që do t’ju nevojiten, duke përfshirë një thikë prerëse, një thikë për kockat dhe një thikë kuzhine.

Set Thika Kitchen World me Mbajtese 7 CopeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12715
• Shërben për prerje perimesh
• Përdoret në Shtëpi
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.