fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Filtrues Brita Aluna 3,5 Lt

2.400 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Filtrues
• Përmasat: 27.7 x 26.7 x 15.4 mm
• Materiali: Akrilik
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 4006387080839 SKU: 4006387080839 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Filtrues Brita Aluna 3,5 Lt

Filtrues Brita Aluna 3,5 Lt dizajni i thjeshtë, praktik dhe forma harmonike e filtrit të shtambës Aluna sigurojnë komoditetin e përdorimit të tij. Teknologjia e filtrit MAXTRA + redukton shpejt dhe me lehtësi përmbajtjen e gëlqeres në ujë, duke nxjerrë kështu aromën e plotë të kafesë dhe çajit.

Filtrues Brita Aluna 3,5 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12721
• Shërben për filtrimin e ujit
• Përdoret në Shtëpi | Restorant |Hotel
• Lahet në Pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:57

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.