fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigan Krepash Gravell Stones 26 cm

2.520 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: Ø 26 cm
• Materiali: Alumin | Soft touch
• Ngjyra: Gri
• Dekori: I Papërcaktuar

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8050563506077 SKU: 8050563506077 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Tigan Krepash Gravell Stones 26 cm

Ky Tigan krepash Gravell Stones 26 cm do ju ndihmoje te pergatisni krepat tuaj te shijshem shume lehte dhe pa shkaktuar rremuje ne kuzhine. Tashme ju do te mund te pergatisni mengjesin ne pak minuta. Ka veshje guri, e cila nuk lejon ngjitjen e ushqimeve. Ky tigan ka nje doreze ergonomike, e cila mundeson nje kapje më të mirë gjatë gatimit.

Tigan Krepash Gravell Stones 26 cmHollësi të tjera mbi produktin:
•Ref:12728
• Shërben: Për gatimin e krepave
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ka mundësi për kapak shtesë
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:19

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.