fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Frutiere Teli Net Black 30x30 Cm

2.150 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Frutiere
• Përmasat: Ø 29 x 15 cm
• Materiali: Inoksi
• Ngjyra: Zezë
• Dekori: Me thurje

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402404117 SKU: 8010402404117 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Frutiere Teli Net Black 30×30 Cm

Frutiere Teli Net Black shtoni një prekje shtesë në shtëpinë tuaj me shportën elegante të frutave. Tasja e bukur e frutave me dy anët  prej metali. Struktura lejon ajrosje uniforme dhe parandalon ngecjen e ujit në mënyrë që frutat tuaja të mbeten të freskëta. Tasi është i mrekullueshëm për t’u përdorur për fruta, perime, bukë, snacks, si dhe për ruajtje ose si një shportë dekorative. Forma e rrumbullakët dhe moderne e bën këtë shportë frutash një shoqërues të përjetshëm, si për fruta ashtu edhe si tas dekorativ. Ideale edhe si dhuratë për çdo rast.

Frutiere Teli Net Black 30x30 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12735
• Shërben: Për mbajtjen e frutave
• Përdoret në çdo ambjent
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.