fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote me Fron Bach Vintege 26 Cl

2.730 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 4 Cope
• Kapaciteti: 26 cL
• Përmasat: Ø 7 x 19 cm
• Materiali: Qelq kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me thurje
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622027943 SKU: 032622027943 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote me Fron Bach Vintege 26 Cl

Gote me Fron Bach Vintege 26 Cl. Vijnë në një paketë prej 4 copë dhe ka një kapacitet prej 26cl. Përdorini ato për të shërbyer pije dhe aperitiv të shijshëm në një ditë të nxehtë vere.  Gotat janë prej xhami kristali ultra të pastër dhe të qëndrueshëm, i cili ka një kërcell të hollë dhe elegant.

Gote me Fron Bach Vintege 26 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12794
• Shërben: për Pije
• Përdoret: Shtëpi | Restorant | Hotel
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:40

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.