fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Shishe Charme Box 0.75 Lt

1.530 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban:  1 Shishe
• Kapaciteti: Shishe 75 cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me kënde
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622026366 SKU: 032622026366 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Shishe Charme Box 0.75 Lt

Shishe Charme Box 0,75 Lt. Shishet e pijeve alkoolike dhe dekantuesit e pijeve alkoolike janë projektuar si aksesorë për prezantimin, ruajtjen dhe servirjen e pijeve alkoolike. Luigi Bormioli rishpik kënaqësinë e një pije aperitive ose pas darkës . Qelq tërësisht transparent që mundëson vlerësimin e ngjyrës reale të shpirtit që përmban, dimensionet e studiuara për të përmbushur gjithashtu kërkesat e këtij sektori profesional, dizajni rrit vlera e produktit që përmban, standarde shumë cilësore dhe teknologji e avancuar me procese prodhimi miqësore me mjedisin.

Shishe per Pije Charme Box 0.75 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për Whisky | Liker
• Përdoret në Shtëpi |Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• I përshtatshëm për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:10

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.