fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kavanoz Quattro Stagioni (1 Cope)

240 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Copë
• Materiali: Qelq, me mbyllje hermetike
• Ngjyra: Transparete
• Kapacileti: 41.5cl
• Made in Italy

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360077469 SKU: 8004360077469 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kavanoz Quattro Stagioni (1 Cope)

Kavanoz Quattro Stagioni kombinon një zgjidhje inovative me një formë tradicionale dhe të provuar.Me kapak hermetik. Kjo maksimizon funksionalitetin e tij.Në kombinim me kapacitetin optimal – 41.5ml – me siguri do t’i kënaqë dashamirët e konservave të freskëta. Mund të jetë një smoothie, qull, pure perimesh ose ëmbëlsirë jogurti.

Kavanoz Quattro Stagioni (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12879
• Shërben: Për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorante
• Nuk lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:46

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.