fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Tenxheresh Galaksi Bateri (4 Cope)

13.790 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 3 Tenxhere | 1 Tigane
• Kapaciteti:3lt, 5lt, 3.5lt, 1.8 lt
• Përmasat:20×10.5cm , 24×12.5cm , 26×7.5cm, 26×4.5cm
• Materiali: Me veshje vullkanike
• Ngjyra:E Zezë
• Dekori: Me Linja dhe harqe të gdhendura
• Made in Turkey

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8691607013719 SKU: 8691607013719 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Set Tenxheresh Galaksi Bateri (4 Cope)

Set Tenxheresh Galaksi Bateri  me veshje vullkanike komplet enë gatimi 4 copë Dimensionet: 20×10.5 cm 3 lt /24×12.5 cm 5 lt /26×7.5 cm 3,5 lt /26×4.5 cm 1.8 lt /18/10 çelik inoks, pa përçueshmëri të sigurt. Doreza dhe maja prej çeliku sigurojnë kursim maksimal të kohës dhe energjisë falë sistemit bazë, i cili siguron transferimin më të lartë të nxehtësisë në të gjitha llojet e pllakës së gatimit, duke përfshirë induksionin.

Set Tenxheresh Galaksi Bateri (4 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12887
• Shërben: Për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Përdoret edhe në soba me induksion
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahen në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:17

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.