fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Bazament Kuzhine me Nje Thike (3 Cope)

1.130 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban:2 Bazamete Prerës dhe 1 thike
• Përmasat: 22,5×35 cm – 18×18 cm
• Materiali: plastik
• Ngjyra: E Bardhë | E kuqe

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402393275 SKU: 8010402393275 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Set Bazament Kuzhine me Nje Thike (3 Cope)

Set bazament kuzhine me nje thike. I perbere nga 3 cope,dy bazamente te permasave te ndryshme dhe nje thike. Me skaje që nuk rrëshqasin, gjë që e bën atë të përshtatshëm dhe të sigurt në kuzhinë. Është i madh dhe i rehatshëm dhe i lehtë për t’u mbajtur falë dorezës së tij dhe me permasa 22,5 x 35 cm. Ndersa tjetri pak me i vogel me permasa 18 x 18 cm dhe praktik per prerjen e frutave.Është i sigurt në larje enësh dhe është tepër rezistent.

Set Bazament Kuzhine me Nje Thike (3 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12908
• Shërben: Për të prerë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:28

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.