fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Karel Perimash Eva Cream Me 4 Sirtare

5.700 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Karel
• Përmasat: 60×40 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Bezhe
• Dekori: Me thurrje
• Made in Italy

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404233634 SKU: 8009404233634 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Karel Perimash Eva Cream Me 4 Sirtare

Karel perimesh Eva Cream plastikë me një dizajn modern dhe elegant, të përshtatshëm për të arreduar shtëpinë tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme. Tontarelli është një kompani lider në prodhimin e kutive plastike. Çdo kuti apo enë plastike prodhohet me materiale të cilësisë së lartë, praktike dhe rezistente. Ky karel kuzhine me 4 sirtare është e përshtatëshme për vendosjen e perimeve dhe për shumë përdorime të tjera. Materiali i i tij është plastik dhe është rezistent ndaj shiut dhe diellit. Ngjyra bezhë, kafe ose e bardhe.

Karel Perimash Eva Cream Me 4 SirtareHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12915
• Shërben për ushqime
• Përdoret në shtëpi
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:23

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.