fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Harlek Green (18 Cope)

3.650 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 22 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan | Qeramikë
• Ngjyra: Jeshile
• Dekori: I papercaktuar

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8690053773727 SKU: 8690053773727 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Harlek Green (18 Cope)

Set Pjatash Harlek Green me 18 cope për vaktet e përditshme familjare apo darkat festive me të ftuar të dashur. Atmosferat vjeshtore të fshatit toskan dhe tonet e ngrohta e mbështjellëse janë protagonistët e një tavoline me aromën e fshatit italian. Tavolina është e ngjyrosur me ngjyrat e tokes, kombinime të ndryshme pjatash të lyera me dorë ne ngjyre jeshile. Prodhuar nga Kutahya ky set me ene kuzhine do të sjellë ngjyrat veres në tryezë ndaj merrni masa ta përshtasni.

Set Pjatash Harlek Green (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12931
• Më së shumti për 6-persona
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:12

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.