fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Alter 49 Cl

760 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Përmbajtja: 2 gota në një kuti
• Kapaciteti: 49 cl
• Përmasat: Ø 84  h 140mm
• Materiali: Qelq kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007815458400 SKU: 8007815458400 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Alter 49 Cl

Gote pa Fron Alter 49 Cl  nga RCR është një pjesë bashkëkohore me linja të thjeshta dhe mure të hollë. Kristali i prerë me lazer, i prodhuar me teknologji moderne, rezistent ndaj gervishjes dhe i sigurt në makinë larëse. Dizajn inovativ, elegant dhe funksional, i rekomanduar për ujë, lëngje, kokteje ose pije alkoolike.

Gote pa Fron Alter 49 Cl Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12949
• Shërben: Për lëngje
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:00

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.