fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tas Katror me Kapak Easy Box Blue 122 Cl

760 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tas
• Përmasat: 17 x 17Cm
• Materiali: Qelq
• Materiali i kapakut: Plastikë
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Pa Dekor
• Made in France

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314781199 SKU: 883314781199 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tas Katror me Kapak Easy Box Blue 122 Cl

Tas Katror me Kapak Easy Box Blue dëshironi edhe ju të mbyllni kutinë e ushqimit pa grindje dhe vetëm me njërën dorë? Mund ta bëni me kutinë Easy. Kapaku i bërë nga plastika e qëndrueshme pa BPA, i cili mbyll në mënyrë të sigurt të gjithë përmbajtjen brenda enës, mbyllet me një kapëse të vetme. Kutitë e drekës të markës së njohur franceze Luminarc karakterizohen nga punimi cilësor dhe rezistenca mekanike dhe termike. Xhami i kësaj ene mund të përballojë temperaturat deri në 250 gradë Celsius dhe është gjithashtu i shkëlqyeshëm për pjekje në furrë.

Tas Katror me Kapak Easy Box Blue 122 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12958
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:32

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.